Książki na wakacje

    Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy!!!

Worek z wydawniczymi nowościami w naszej Bibliotece właśnie się rozwiązał!

Oto na początek kilka tytułów, które można już wypożyczać.

ZAPRASZAMY

Rzeki płyną, jak chcą Ałbena Grabowska

RZEKI PŁYNĄ JAK CHCĄ / Abłena Grabowska- powieść  historyczna ukazująca obraz rodziny, jej transformację oraz różne oblicza miłości. Trzy siostry, a każda inna…
Dwór w Zaleszycach. Tom 2. Poplątane ścieżki Agata Sawicka
POPLĄTANE ŚCIEŻKI/ Agata Sawicka- literatura piękna- drugi tom serii Dwór w Zaleszycach

PIERWSZE WESELE/ Karolina Wilczyńska -literatura obyczajowa, romans
Oskar, nowy dyrektor pewnej korporacji szturmem zdobywa serce zatrudnionej tu Tosi. Wkrótce nadchodzą oświadczyny i przygotowania do ślubu, jednak do tej sielanki wkrada się jakiś cień… Czyjeś złe przeczucia, rodzinna tajemnica… Czy sprawią, że Tosia nie wkroczy na nową drogę życia?
CZAS GRZECHU T. 1 CZAS GNIEWU T. 2 / Anna Sakowicz-literatura piękna; Jaśminowa Saga opowiadająca o rodzinie Jaśmińskich począwszy od 1916 roku do czasów współczesnych.


FEMME FATALE/ Katarzyna Nowakowska –powieść erotyczna; Za dnia – elegancka, profesjonalna i porządna. W nocy – zmysłowa, namiętna i nienasycona.
Powrót z piekła Magdalena Kawka
LWOWSKA ODYSEJA/ Magdalena Kawka- Znakomita powieść o trudnych ludzkich relacjach w jeszcze trudniejszych czasach Jest rok 1938, świat jeszcze śpi spokojnie. Lwów, tygiel narodowości, tętni gwarem i rozbrzmiewa beztroską radością, nie przejmując się tym, że na niebie gromadzą się czarne chmury
DOM BEZ KLAMEK/ Jędrzej Pasierski- pierwszy tom z cyklu powieści kryminalnych z Niną Warwiłow.
WRÓBEL W GETCIE/ Kristy Cambron- literatura piękna. Poruszająca opowieść o miłości i rodzinie w najmroczniejszych czasach.