SPOTKANIE AUTORSKIE

17 września  2021  roku  klasy IV szkoły Podstawowej w Łabowej o spotkały się Jadwigą Marzec, sądecką pisarką, malarką  i poetką. Autorką fraszek, opowiadań,  książek dla dorosłych  i dla dzieci min. „Niezwykłego tygodnia  Frani”; „Nowych przygód Frani” oraz  „Puzzelkowego serca”.  Podczas spotkania autorka czytała fragmenty swoich prac  oraz opowiadała  o najnowszej książce w której znajdują się ilustracje wykonane przez dzieci w ramach konkursu plastycznego: Moja ilustracja do książki. „Poszukiwacze przygód- Traper i Lukier odkrywają Sądeckie”.

W konkursie ogłoszonym przez Powiatową i Miejsko Gminną Bibliotekę  w Starym Sączu wzięły udział  również dzieci z Łabowej, właśnie dlatego organizator zorganizował nam to niezwykłe spotkanie autorskie.

Wszyscy uczestnicy konkursu  zostali nagrodzeni książkami z dedykacją oraz  pięknymi dyplomami. Dyplomy wręczała dyrektor Powiatowej Biblioteki p. Monika Jackowicz-Nowak oraz p. Jadwiga Marzec. Dziękuję  pani Katarzynie Fetter  za pomoc w przeprowadzeniu konkursu.