Rozstrzygnięcie Bibliotecznego Konkursu ,,Wakacyjna Podróż z Książką”

Protokół z Bibliotecznego Konkursu Plastycznego

„Wakacyjna podróż z książką”

W dniu 22 września  2023 roku odbyło się rozstrzygnięcie  Bibliotecznego Konkursu Plastycznego. Został on zorganizowany dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Łabowa. Celem konkursu była promocja twórczej aktywności lokalnej społeczności,  rozwijanie zainteresowań, literatura, odkrywanie ciekawych zakątków naszej okolicy oraz wzmacnianie rodzinnych więzi.

Aby wziąć udział w konkursie, należało wykonać pracę plastyczną, która pokazywała wakacyjne wspomnienia z książką w tle.

Komisja konkursowa w składzie:

Pani Milena Jakubowska-Wnęk instruktor GOK

Pani Elżbieta Hasior wieloletni nauczyciel w szkole podstawowej w Łabowej

oceniła wszystkie przedstawione prace plastyczne i zgodnie z regulaminem konkursu przyznała 5 nagród.

I kategoria wiekowa 5- 8 lat

1 miejsce- Dorota Skraba, kl I szkoła podstawowa im. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nowej Wsi

2 miejsce-  Mateusz Trojan, kl II szkoła podstawowa im. Św. Kingi w Maciejowej

II kategoria wiekowa 9- 14 lat

1 miejsce- Hanna Plata, kl III b, szkoła podstawowa im. Św. Franciszka z Asyżu w Łabowej

2 miejsce- Natalia Furczoń, kl IV, szkoła podstawowa im. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Nowej Wsi

3 miejsce- Zuzanna Cempa kl III a, szkoła podstawowa im. Św. Franciszka z Asyżu w Łabowej

Serdecznie Gratulujemy zwycięzcom i bardzo dziękujemy za wspólną zabawę!

Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez bibliotekę! Laureatom  nagrody zostaną wręczone  w siedzibie biblioteki. Autorów nagrodzonych prac poinformujemy telefonicznie.

Komisja konkursowa wyraża szczególne uznanie dla uczestników konkursu, za ich profesjonalizm i samodzielność w wykonaniu prac plastycznych.

Do protokołu załącza się listę uczestników konkursu.