Co się dzieje za zamkniętymi drzwiami biblioteki ?

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Łabowej, jak w większości bibliotek publicznych od dłuższego czasu trwały prace planistyczne związane ze uruchomieniem  części usług. Mimo zamkniętych drzwi pracujemy i jesteśmy dla swoich czytelników w pełnej gotowości. Przeszliśmy na zdalny tryb pracy i wszelkich informacji udzielamy drogą telefoniczną, mailową, za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Sytuacja obecnie zmienia się błyskawicznie. Być może w trakcie długiego weekendu pojawią się już kolejne informacje.

Dzisiaj pragniemy zwrócić uwagę naszych czytelników na zmiany, które umożliwią nam udostępnianie zbiorów na zewnątrz.

• wypożyczenia realizowane będą  wyłącznie ze zbiorów zamawianych, bądź rezerwowanych (telefonicznie, lub poprzez SOWĘ- konto czytelnika ),
  • do odwołania pozostanie zamknięta czytelnia,
  • zamknięty również będzie wolny dostęp do zbiorów,
  • kwarantanna książek zwracanych będzie trwać do 14 dni.

Mamy tylko  nadzieję, że kiedyś  wszystko wróci do normy. Pragniemy tego równie mocno jak nasi czytelnicy.