Znamy już laureatów wakacyjnego konkursu ?

Został rozstrzygnięty Konkurs Fotograficzny Wakacje z książką  zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną  dla młodzieży i dorosłych z terenu gminy Łabowa.  Celem konkursu  była promocja twórczej aktywności lokalnej społeczności oraz  rozwijanie zainteresowań fotografią i literaturą.

Żeby wziąć udział w konkursie, należało przesłać do biblioteki drogą elektroniczną własną fotografię wykonaną podczas wakacji w dowolnym miejscu i oczywiście  z książką.
Komisja konkursowa podjęła następującą decyzję o przyznaniu nagród i wyróżnień.

I kategoria wiekowa młodzież (12 – 17 lat):

1 miejsce zdjęcie  pt. „Wakacje nad morzem”

II kategoria wiekowa dorośli (18+)

1 miejsce zdjęcie pt. „Ania z Zielonego Wzgórza”

2 miejsca otrzymały dwa zdjęcia pt. „Odpoczynek na Łabowskiej” oraz „Bracia”

3 miejsca przyznano trzem fotografiom: „Przeprowadzka”, „Z książką w parku”  oraz „Wakacyjna lektura”.

Bardzo dziękujemy za wspólną zabawę.  Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez bibliotekę! Laureatom  nagrody książkowe  zostaną wręczone  w siedzibie biblioteki. Autorów nagrodzonych prac poinformujemy telefonicznie.

Dzisiaj prezentujemy nagrodzone fotografie.